To jest To

Zastanów się jak często żyjesz wg „to nie jest to”? np.: moje mieszkanie to nie to; moja praca to nie do końca to co chciałbym robić; moja małżeństwo to nie to… .

Każdy zasługuje na coś więcej niż „to nie to”!

Dlatego polecam technikę „To jest TO” Jak żyć wg To jest To? Czy jest to możliwe?

Zacznij skupiać się na życiu „to jest to”, dostosuj swoje mieszkanie do „to jest to”, szukaj miejsc i osób przy których możesz powiedzieć z uśmiechem „to jest to” i właśnie to jest to to moc przyciągania do siebie ludzi. Doceniaj te momenty. Nie musisz robić Bóg wie czego, ubierz się w to jest to, pomaluj się i powiedz sobie to jest to, podejmuj decyzje „to jest to”, zamiast kompromisów gdzie nikt nie wygrywa.

Samolubstwem jest trzymanie czegoś co nie pasuje, co się nie udaje marnujesz swój czas i urodę, ale także i partnera!

 Zapamiętaj ludzi pociąga to „jak przy Tobie się czują”, jeśli sam (a) nie czujesz się ze sobą dobrze, to działaj, rozwijaj siebie buduj swoją pewność siebie, zgłoś się na coaching, czy psychoterapię i działaj bo zasługujesz na to! …
Obejrzyj ten filmik jeszcze raz, wybierz tylko 2 rzeczy które z przyjemnością wprowadzisz w swoje życie i Działaj! Pamiętaj nawet perfekcyjny plan jest niczym bez działania! Więc od momentu kiedy podjęłaś czy podjąłeś decyzję o rzeczach które chcesz zmienić od razu działaj i wprowadzaj je w życie.

Anna Drabek Coach ACC, psychoterapeuta

dobry-coach-wroclaw

  • od 2006r. zajmuje się branżą szkoleniową w trakcie swojej kariery realizowała liczne projekty rozwojowe i szkoleniowe, m.in. współpraca w zakresie szkoleń z: LEGO, AmRest, NOKIA, Career Expo, Nestea, MoneyWay.pl itp. Współpracuje również z uczelniami wyższymi jako wykładowca Coachingu.
  • Przeprowadziła setki sesji indywidualnych.
  • Posiada Międzynarodowe uprawnienia do wykonywania zawodu Coacha w 81 krajach.
  • Autorka wielu programów rozwojowych, występuje jako ekspert dla magazynów m.in.: Onet Biznes, Na Temat Firmer, czy pracuj.pl.

Wierzę, że każdy ma wiele zasobów, by zmieniać to, co niesatysfakcjonujące. Rozumiem też jakie tkwią w nas mechanizmy obronne, i jak ciężko je  przezwyciężyć, lub wykorzystać na naszą korzyść.” Anna Drabek

Zapisz