Referencje:

„…Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i otrzymaliśmy od pracowników wiele pozytywnych opinii, na temat sposobu prowadzenia szkoleń i coachingów przez Annę Drabek. Na prośbę pracowników zdecydowaliśmy się na kontynuację i dodatkowe zajęcia…”

Health and Safety Manager – NOKIA

 

Referencje:

„…Anna Drabek świetnie poradziła sobie z wystąpieniem przed prawie 400 osobową publicznością podczas Forum Kobiet. Nie tylko jest coachem, ale potrafi się też zatroszczyć o solidną prezentację na scenie.”

Paweł Lipka, Action Heroes- Właściciel

 

Referencje:

„Pani Anna Drabek prowadziła dla naszej spółki szkolenia indywidualne i executive coaching wśród członków zarządu. Prowadzone spotkania odznaczały się rzetelnością, fachowością i terminowością. Możemy potwierdzić iż Pani Anna posiada wszelakie kompetencje i umiejętności by zasługiwać na miano bardzo dobrego coacha. Z całą odpowiedzialnością rekomenduję Annę Drabek jako rzetelnego i godnego zaufania coacha.”

Marek Miszczuk, Dyrektor ds. Rozwoju Inwestycji LUMEN

 

Referencje:

„…Pani Anna Drabek jest osobą godną zaufania i polecenia. Kompetencje, zaangażowanie w pracę, umiejętność słuchania oraz zadawania „naprowadzających” pytań, a także konkretne i rzeczowe podejście do pracy z klientem to najważniejsze mocne strony Pani Ani. Polecam Panią Annę Drabek jako coacha usprawniającego procesy zarządcze.”

Ziemowit Balcer, Członek Zarządu NeoCraft 

 

Referencje:

„Wszystkim zastanawiającym się nad współpracą z coachem, w pełni referuję Annę Drabek z Jesteś OK. Czeka Was ciężka praca (mimo pozytywnej energii coacha). Ale nagrodą będzie zmiana jakościowa, waszego życia jak i pracy. Pod każdym względem warto podjąć ten trud. Zwłaszcza jeżeli będziecie mieć takiego przewodnika jak Anna Drabek.”

Maciej Panek, Prezes Zarządu Panek S.A. 

 

Referencje:

„Współpracowaliśmy z Anną Drabek realizując program rozwojowy naszej firmy. Osobiście byłam zaangażowana we współpracę z coachem Anną Drabek. Coaching prowadzony przez Annę Drabek okazał się być bardzo skuteczną metodą, która pozwoliła nam zwiększyć efektywność i udoskonalić współpracę. Doceniam profesjonalizm, punktualność, słowność, zaangażowanie, kulturę osobistą, umiejętność złapania dystansu, poczucie humoru i dynamikę z jaką prowadzone były sesje coachingowe.”

Lidia Homan, Prezes Zarządu Point 

 

Referencje:

„Zaangażowanie w pracę z Klientem oraz umiejętność słuchania to dla mnie najważniejsze mocne strony Pani Ani. W każdej sytuacji stara się znaleźć dobre strony i wskazywać korzyści oraz wnioski na przyszłość. Jak się okazuje „bardzo małe rzeczy” mogą przynosić wiele radości i satysfakcji w naszym codziennym życiu. Jeśli zastanawiasz się nad coachingiem i wyborem trenera wybór Pani Ani będzie strzałem w „10”.”

Huber Nawrot   (źródło: goldenline.pl/anna-drabek)

 

Referencje:

„Polecam biznes coaching prowadzony przez Annę Drabek, w rezultacie naszych spotkaniach osiągnęliśmy wszystkie ustalone cele. Sesje prowadzone były: sprawnie, dynamicznie, aktywnie, energiczne i zachowując wysoką jakość usługi. Realizowaliśmy wspólnie z Panią Anną sesje indywidualne dostosowane do naszych potrzeb. Pani Drabek wykazała się nie tylko umiejętnościami coachingowymi i szeroką wiedzą ale i poczuciem humoru, dzięki którym proces przebiegał sprawnie i w przyjaznej atmosferze.”

Tomasz Łosek, Członek Zarządu Prodefinity

 

Gorąco polecam

„Gorąco polecam! Współpracowałam z Panią Anią w ramach biznes coachingu, praca była dość owocna, obecnie zbieram jej plony. Można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o sobie 🙂 Pani Ania jest otwarta, uśmiechnięta, daje poczucie bezpieczeństwa i sporą dawkę pozytywnej energii. GORĄCO POLECAM !!!”

Wiktoria- własna działalność (źródło: dobrycoach.pl/anna-drabek)

 

Bardzo dobry coach

„Kompetentna, przygotowana do sesji, łatwo nawiązująca kontakty osoba, zdecydowanie polecam komuś kto chce połączyć rozsądne ceny z profesjonalizmem. Na pewno do Pani Ani wrócę po ogarnięciu sytuacji w domu.”

Agnieszka – handlowiec  (źródło: dobrycoach.pl/anna-drabek)

 

Referencje:

„Dobry i tani coach z Wrocławia. Ceny nie są zbyt wygórowane, a efekty szkolenia z zarządzania czasem i motywacji do pracy pozostały do tej pory. Dla mnie, miły i bardzo dobry trener osobisty z Wrocławia.”

Piotr (klient) (źródło: goldenline.pl/anna-drabek)

 

„Pani Anna Drabek:

w roku akademickiem 2012/2013 na Wydziale Zamiejscowym w Opolu Szkoły Wyższej im. Bogdana Jańskiego na kierunku studiów podyplomowych Międzynarodowe Studia Coachingu przeprowadziła ćwiczenia z Zarządzania projektami Coachingowymi. Z przeprowadzonych zajęć jesteśmy zadowoleni, podobnie jak nasi studenci, doceniający praktyczne podejście wykładowcy.”

mgr Bożena Grębowiec – Dyrektor Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego 

 

Bardzo dobry coach:

„Jestem pod wielkim wrażeniem sesji coachingowych prowadzonych przez Anie. Stosowane przez nią metody są idealnie dopasowane do moich potrzeb i dzięki nim jesteśmy w stanie wypracować niezwykle wartościowe wyniki. Dzisiejsza sesja pełna była emocji i ciągle czuje ich dreszcz na plecach! Jestem w 100% pewien ze podjęta przeze mnie decyzja jest słuszna. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Anie jako bardzo dobrego coacha!”

Roman Szmal  (źródło: goldenline.pl/coach/anna-drabek)

 

Trener rozwoju osobistego Wrocław:

„Niezwykle komunikatywna, przebojowa, energiczna i profesjonalna, trzymała pieczę nad moim rozwojem zawodowym i cotygodniową pracą. Były spotkania, na których było trudno, próbując przebić się przez mój opór przed zmianą…, ale Ania wykazała się determinacją i w końcu się udało. Przy okazji poznałam wiele fajnych ćwiczeń. Porównując jak było przed zdecydowaniem się na coaching, a jak jest po, to było warto!”

Agnieszka – Kierownik (źródło: dobrycoach.pl/coach/anna-drabek)

 

Bardzo dobry trener osobisty:

„Właśnie skończyłem sesje u Pani Ani, hmm … Intuicyjność – to jedno słowo, którym mógłbym określić współpracę z tym coachem. To trochę tak jakby spotkać się na kawie ze starym przyjacielem, który pcha cię do przodu. Pozwala znaleźć sens i cel tego wszystkiego i motywuje, aby konsekwentnie go realizować. Takim, który wie o co ci chodzi zanim sam na to wpadniesz.. tak, taki dobry stary przyjaciel, choć poznany dopiero przed chwilą ;)”

Krzysztof – własna działalność (źródło: dobrycoach.pl/coach/anna-drabek)

 

Referencje:

„Niezmiernie zmotywowana i ukierunkowana na cele. Zawsze dobrze zorganizowana i umiejąca efektywnie organizować innych. Swym zaangażowaniem stale motywowała do ciągłego doskonalenia się. Poprzeczkę swym następcom postawiła bardzo wysoko – niełatwo będzie ją zastąpić”.

Bartosz Wolański – Prezes Zarządu Inkubator Naukowo Technologiczny Sp. z o.o. – wystawiono 2012-10-05, źródło: goldenline.pl/anna-drabek

 

Pani Anna Drabek:

związana jest z CWPE S.A. od 2006r., w tym czasie Pani Anna wyklarowała się jako lider (…) Pani Anna jest przedsiębiorcza i lojalna. Posiada umiejętności sprzedażowe oraz przywódcze a także szeroki punkt widzenia na strategię przedsiębiorstw i ich konstrukcję. (…) Panią Anie cechuje upartość w dążeniu do celów. Jestem przekonany, że Pani Ania osiągnie jeszcze nie jeden sukces zawodowy.”

Rafał Czerkawski – Prezes Zarządu CWPE S.A. 

 

Referencje

„(…) Pani Anna Drabek była odpowiedzialna za organizację szkoleń, kontakty z naszą firmą i nadzór nad szkoleniami. Pani Anna wykazała się profesjonalizmem i fachowym podejściem do klienta. Jest ona osobą wartą polecenia ze względu na swoje zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz rzetelność, fachowość, terminowość i punktualność.”

Radosław Boniecki – Dyrektor Linii Biznesowej Europejskiego Funduszy Leasingowego S.A. 

 

Dowiedz się również: SzkoleniaWykształcenieAnna Drabek.

 

Fragment wystąpienia dla 400 osób z Forum Kobiet 2016r: