COACHING BIZNESOWY i KORPORACYJNY

 

 

Kompetencje współczesnego menedżera opierają się przede wszystkim na umiejętnościach pracy z ludźmi. Do tego potrzebna jest wiedza z zakresu komunikacji, procesów grupowych, motywacji, radzenia sobie ze stresem itd. Dlatego przedsiębiorstwa tak często korzystają z usług biznes lub korporacyjnego coachingu.

 

Coach podobnie jak manager powinien patrzeć  się na pracowników pod kątem ich możliwości i potencjału. 


Aby wydobyć z ludzi to co w nich najlepsze, musimy wierzyć, że to w nich istnieje. Dobrze prowadzony Coaching uwalnia ludzki potencjał, dla maksymalizowania efektów.

Anna Drabek
akredytowany coach ACC z doświadczeniem

 

 

BIZNES COACHING:

 

 

Indywidualny coaching związany z biznesowym rozwojem firmy. Kierowany do właścicieli firm, prezesów, członków zarządu, osób prywatnych na menadżerskich stanowiskach, które zgłaszają się na coaching samodzielnie, z własnej inicjatywy i na własne potrzeby, czyli nie są to osoby oddelegowane przez pracodawcę.

 

Biznes Coaching różni się od Korporacyjnego Coachingu tym, że jest realizowany bez udziału osób trzecich (nazywanych sponsorami coachingu). Przez co jest tańszy, ze względu na brak raportów oraz dodatkowych spotkań ze zleceniodawcą coachingu, który wysyła pracowników na coaching.

COACHING KORPORACYJNY:

 

 

Cena ustalana jest indywidualnie, zależna m.in. od ilości zleceń, miejsca spotkań.

 

Przykładowy Proces Corporate Coaching składa się z następujących elementów:

 • Przedstawienia oferty
 • Spotkania zapoznawczo – kontraktowego
 • Zawarcia kontraktu ze zleceniodawcą/ osobą delegującą na coaching
 • Procesu coachingowego, 8-12 sesji/spotkań coachingowych, w ramach jednego procesu coachingowego
 • Przeprowadzenia kwestionariusza oceny kompetencji coachowanego pracownika
 • Raportów – krótkich i rzeczowych, nie poruszających spraw prywatnych pracownika
 • Spotkanie podsumowujące proces coachingowy ze zleceniodawcą
 • Sesje odbywają się w siedzibie Jesteś OK.

POPULARNE TEMATY PORUSZANE NA COACHINGU BIZNESOWYM I KORPORACYJNYM:

 

 • polepszenie relacji z zespołem, z klientem,
 • rozwój w zakresie komunikacji ze współpracownikami,
 • stać się przywódcą, za którym chętnie podążają inni,
 • zwiększyć potencjał, sprzedaż,
 • wzmocnić pewność siebie i poznać swoje wartości,
 • zamienić pomysł w realny sukces,
 • wydobyć zasoby potrzebne do zbudowania solidnego biznesu,
 • stworzyć nową wizję przyszłości i określić cele,
 • znaleźć harmonię między rodziną a pracą,
 • nabyć umiejętność w odnajdowaniu talentów u siebie i innych,
 • i inne.

 

40% największych firm na świecie, według rankingu Fortune 500, korzysta z coachingu. Ponad 90% ankietowanych organizacji potwierdza, że coaching może zapewnić konkretne korzyści dla organizacji i osób, które w nich pracują. Kliknij by przeczytać więcej o zmierzonych efektach coachingu.

Efekty pracy zostaną zmierzone:

Anna Drabek – doświadczony Coach ACC

 

 • Wspiera firmy szkoleniami z umiejętności miękkich, jak sposoby radzenia sobie z wypaleniem zawodowym, stres, budowanie marki osobistej, poprawna komunikacja i inne.
 • od 2006r. zajmuje się branżą szkoleniową, współpracuje z biznesem w tym przedsiębiorcami i korporacjami, m.in. z branży IT jak Nokia i innymi typu: NESTEA, Medicover.
 • Prowadzi szkolenia oraz coachingi indywidualne w miejscu pracy klienta, lub w swoim gabinecie.
 • Pracuje zarówno z zarządami, jak i menedżerami 1. i 2. stopnia, oraz specjalistami, wspierając ich w rozwoju metod działania i komunikacji. 
 • Ma osobiste doświadczenie z zakresu skutecznego budowania zespołów pracowniczych. W 2006 rozpoczęła pracę w branży szkoleniowej, stworzyła od nowa cały dział, doceniania przez Zarząd Spółki już rok później została Kierownikiem Działu Szkoleń w CWPE S.A.. W 2010 roku otrzymała propozycję objęcia stanowiska Prezesa Zarządu w powstającej spółce szkoleniowej inwestora Rafała Czerkawskiego. Obecnie wykorzystuje swoje doświadczenie i umiejętności w coachingu m.in.: poprzez rozumienie celów i misji przedsiębiorstw, motywacji pracowników, konsekwencje w działaniu, a także otwartość i poufność.
 • Klienci szanują ją za konkretność, nie szablonowość, rozumienie zarówno procesów zarządczych, jak i celów pracowniczych, które nie zawsze są zbieżne.
 • Z pierwszego wykształcenia mgr inż. po Politechnice Wrocławskiej. Techniczne wykształcenie, daje jej kompleksowe postrzeganie, precyzję i umiejętność analizy problemów.
 • Posiada Międzynarodowe uprawnienia do wykonywania zawodu Coacha w 81 krajach. Autorka wielu programów rozwojowych, występuje jako ekspert dla m.in.: Onet Biznes, Firmer, NaTemat, NESTEA, Magazyn Sukces, Oliwia, Newsweek.
 • Prowadzi www.JestesOK.pl
 • Jej motto to: „Wierzę, że każdy ma wiele zasobów, by zmieniać to, co niesatysfakcjonujące. Rozumiem też jakie tkwią w nas mechanizmy obronne, i jak ciężko je  przezwyciężyć, lub wykorzystać na naszą korzyść.” 

Anna Drabek
600-270-449   Ania@JestesOK.pl

Referencje:

„Pani Anna Drabek prowadziła dla naszej spółki szkolenia indywidualne i executive coaching wśród członków zarządu. Prowadzone spotkania odznaczały się rzetelnością, fachowością i terminowością. Możemy potwierdzić iż Pani Anna posiada wszelakie kompetencje i umiejętności by zasługiwać na miano bardzo dobrego coacha. Z całą odpowiedzialnością rekomenduję Annę Drabek jako rzetelnego i godnego zaufania coacha”.

Marek Miszczuk, Dyrektor ds. Rozwoju Inwestycji LUMEN

 

Referencje:

„Wszystkim zastanawiającym się nad współpracą z coachem, w pełni referuję Annę Drabek z Jesteś OK. Czeka Was ciężka praca (mimo pozytywnej energii coacha). Ale nagrodą będzie zmiana jakościowa, waszego życia jak i pracy. Pod każdym względem warto podjąć ten trud. Zwłaszcza jeżeli będziecie mieć takiego przewodnika jak Anna Drabek.”

Maciej Panek, Prezes Zarządu Panek S.A.

 

Referencje:

„Współpracowaliśmy z Anną Drabek realizując program rozwojowy naszej firmy. Osobiście byłam zaangażowana we współpracę z coachem Anną Drabek. Coaching prowadzony przez Annę Drabek okazał się być bardzo skuteczną metodą, która pozwoliła nam zwiększyć efektywność i udoskonalić współpracę. Doceniam profesjonalizm, punktualność, słowność, zaangażowanie, kulturę osobistą, umiejętność złapania dystansu, poczucie humoru i dynamikę z jaką prowadzone były sesje coachingowe.”

Lidia Homan, Prezes Zarządu Point

 

Referencje:

„Zaangażowanie w pracę z Klientem oraz umiejętność słuchania to dla mnie najważniejsze mocne strony Pani Ani. W każdej sytuacji stara się znaleźć dobre strony i wskazywać korzyści oraz wnioski na przyszłość. Jak się okazuje „bardzo małe rzeczy” mogą przynosić wiele radości i satysfakcji w naszym codziennym życiu. Jeśli zastanawiasz się nad coachingiem i wyborem trenera wybór Pani Ani będzie strzałem w „10”.”

Huber Nawrot   (źródło: goldenline.pl/anna-drabek)

 

Referencje:

„Polecam biznes coaching prowadzony przez Annę Drabek, w rezultacie naszych spotkaniach osiągnęliśmy wszystkie ustalone cele. Sesje prowadzone były: sprawnie, dynamicznie, aktywnie, energiczne i zachowując wysoką jakość usługi. Realizowaliśmy wspólnie z Panią Anną sesje indywidualne dostosowane do naszych potrzeb. Pani Drabek wykazała się nie tylko umiejętnościami coachingowymi i szeroką wiedzą ale i poczuciem humoru, dzięki którym proces przebiegał sprawnie i w przyjaznej atmosferze.”

Tomasz Łosek, Członek Zarządu Prodefinity

 

Referencje:

„Niezmiernie zmotywowana i ukierunkowana na cele. Zawsze dobrze zorganizowana i umiejąca efektywnie organizować innych. Swym zaangażowaniem stale motywowała do ciągłego doskonalenia się. Poprzeczkę swym następcom postawiła bardzo wysoko – niełatwo będzie ją zastąpić”.

Bartosz Wolański – Prezes Zarządu Inkubator Naukowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

Pani Anna Drabek:

związana jest z CWPE S.A. od 2006r., w tym czasie Pani Anna wyklarowała się jako lider (…) Pani Anna jest przedsiębiorcza i lojalna. Posiada umiejętności sprzedażowe oraz przywódcze a także szeroki punkt widzenia na strategię przedsiębiorstw i ich konstrukcję. (…) Panią Anie cechuje upartość w dążeniu do celów. Jestem przekonany, że Pani Ania osiągnie jeszcze nie jeden sukces zawodowy.”

Rafał Czerkawski – Prezes Zarządu CWPE S.A.

 

Referencje

„(…) Pani Anna Drabek była odpowiedzialna za organizację szkoleń, kontakty z naszą firmą i nadzór nad szkoleniami. Pani Anna wykazała się profesjonalizmem i fachowym podejściem do klienta. Jest ona osobą wartą polecenia ze względu na swoje zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz rzetelność, fachowość, terminowość i punktualność.”

Radosław Boniecki – Dyrektor Linii Biznesowej Europejskiego Funduszy Leasingowego S.A. 

 

Referencje:

„…Pani Anna Drabek jest osobą godną zaufania i polecenia. Kompetencje, zaangażowanie w pracę, umiejętność słuchania oraz zadawania „naprowadzających” pytań, a także konkretne i rzeczowe podejście do pracy z klientem to najważniejsze mocne strony Pani Ani. Polecam Panią Annę Drabek jako coacha usprawniającego procesy zarządcze.”

Ziemowit Balcer, Członek Zarządu NeoCraft