Październik 30, 2016

O mnie

Anna Drabek

coach ICF (ACC), psychoterapeuta  

DLA CIEBIE – zostaniesz wysłuchany, uszanowany, pokierowany w procesie, angażując się w proces zadziwisz sam/(a) siebie :)! Dzięki pracy ze mną ustalisz konkretne cele, będziesz świadomie podejmować trafne decyzje z których będziesz czerpać satysfakcje. Poczujesz się pewniej i stabilniej. Odczujesz wzrost motywacji, radość oraz będziesz konkretnie wiedzieć dokąd i po co zmierzasz.

Wierzę, że każdy ma wiele zasobów, by zmieniać to, co niesatysfakcjonujące. Rozumiem jakie tkwią w nas mechanizmy obronne i jak ciężko je  przezwyciężyć, lub wykorzystać na naszą korzyść.  Lubię i szanuję osoby mające odwagę i gotowość zmierzyć się z tym co im przeszkadza w życiu, stąd nazwa „Jesteś OK”

Anna Drabek
tel. 600-270-449
Ania@BiznesCoach.pl

FAKTY biznesowe w 2006 Anna Drabek rozpoczęła pracę  w branży szkoleniowej, doceniania przez Zarząd Spółki już w 2007 została Kierownikiem Działu Szkoleń w CWPE S.A.. W 2010 roku otrzymała propozycję objęcia stanowiska Prezesa Zarządu w spółce szkoleniowej inwestora Rafała Czerkawskiego. Obecnie wykorzystuje swoje doświadczenie i umiejętności w coachingu m.in.: poprzez rozumienie celów i misji przedsiębiorstw, motywacji pracowników, konsekwencje w działaniu, a także otwartość i poufność.

W trakcie swojej kariery realizowała liczne projekty rozwojowe i szkoleniowe, m.in. współpraca w zakresie szkoleń z: Fortis Bank S.A., Europejski Fundusz Leasingowy S.A. (EFL), Surfland S.A., MoneyWay.pl, LEGO Polska Sp. z o.o. Współpracuje również z uczelniami wyższymi jako wykładowca Coachingu.

Przeprowadziła ponad 500 coachingów. Posiada Międzynarodowe uprawnienia do wykonywania zawodu Coacha w 81 krajach. Autorka wielu programów rozwojowych, występuje jako ekspert dla magazynów m.in.: Onet Biznes, Firmer czy LifeHacking.

dobry-coach-wroclaw

 DOBRY COACH? Nie mi oceniać, czy dobry ze mnie coach, ale napiszę, że większość klientów, z którymi współpracuję osiąga swoje cele i okazują mi swoje zadowolenie, dzięki czemu czuję satysfakcję z przeprowadzanych sesji i ich efektów. Prowadzę głównie coaching we Wrocławiu, jednakże posiadam również klientów, na coaching w Krakowie, Poznaniu, Warszawie, a także z zza granicy.

 

Ciekawią mnie ludzie, ich historie, relacje z sobą samym i otoczeniem, uwielbiam nowe wyzwania. Cenię praktyczne podejście do klienta. Moje szkolenia mają formę warsztatów (dużo sensowych ćwiczeń :).

 

Piszę książkę „Ja tzn. KTO?” o mechanizmach kształtujących człowieka. Współpracuję głównie z dorosłymi, ale w swojej karierze stworzyłam także innowacyjny program profilaktyczny dla młodzieży: „W każdym z Nas drzemie jakiś potencjał – wystarczy go tylko odkryć!” według którego przeprowadzałam warsztaty coachingowe dla młodzieży (zakładka szkolenia).

 

Charakteryzują mnie: szacunek do klienta (dlatego JESTEŚ OK), zorientowanie na cel, szybkie efekty, intuicyjność, przedsiębiorczość, temperament. Lubię pracować jako coach i psychoterapeuta ponieważ łączę pracę z predyspozycjami, a także przyjemnością i sensem jej wykonywania.